redakce: Deset studentů poletí do Amsterdamu!

úterý 4. ledna 2000 ·

Výsledky finále slohové soutěže pro střední školy. GTS International děkuje všem zúčastněným středním školám a jejich studentům za příspěvky do letošní slohové soutěže na téma: “Proč je pro mladé lidi důležité cestování a poznávání nových zemí a kultur?”. Soutěž se konala u příležitosti 50. výročí založení organizace ISTC – vydavatele jediného mezinárodně uznávaného průkazu studenta ISIC.


Soutěže se zúčastnilo 225 středních škol z celé České republiky, které zaslaly více než 500 soutěžních prací. Všechny zaslané práce měly vysokou úroveň a vybrat ty nejlepší rozhodně nebyl lehký úkol.

Vítězní autoři a školy:
- Vojtěch Šmíd, Gymnázium, Jateční 22, 400 01 Ústí nad Labem
- Filip Aujezdský, EKO Gymnázium Brno, Labská 27, 625 00 Brno
- Michal Ulvr, Gymnázium F.X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11
- Pavla Jakoubková, Gymnázium J.A. Komenského, Komenského nám. 209, N. Strašecí
- Bára Fischerová, Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
- Vojtěch Veselý, Gymnázium Voděradská, Voděradská 900/2, 100 00 Praha 10
- Karolína Macháčková, Obchodní akademie, Samankova 8, 460 31 Liberec
- Milan Maršálek, Obchodní akademie, Chodov, Smetanova 738, 357 35 Chodov
- Lukáš Gregor, Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379, 696 62 Strážnice
- Kateřina Wildová, Střední zdravotnická škola, Karoliny Světlé 135, 280 50 Kolín 1

Vítězové poletí na 3 dny do Amsterdamu s leteckou společností ČSA. Přejeme všem mnoho dalších krásných slohových prací a šikovných studentů!

Ing. Kateřina Sedláčková
za pořadatele – cestovní kancelář GTS international
hlavního distributora a prodejce průkazů ISIC a ITIC (pro učitele) v ČR.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.