Webinář 23.11.: Práce s žáky s psychickými problémy

neděle 22. listopadu 2020 ·

Mapování stavu společného vzdělávání na SŠ a VOŠ ukazuje, že mezi žáky se speciálními vzdělávacími potřebami přibývá těch, kteří mají nejrůznější psychické problémy. Jak podpořit učitele, již s nim pracují? Málo frekventované téma otevírá webinář, který proběhne 23. listopadu 2020. 


Webinář reaguje na konkrétní poznatky z pedagogické praxe: Otevře téma života s psychickými problémy ve školní každodennosti, zvládání agrese, nabídne zkušenosti peer konzultantů, nezapomene ani na důležitá pravidla psychohygieny, aby ani učitelé čelící náročným situacím „nevypustili duši“. Na potíže žáků s psychickými problémy společně nahlédneme optikou školského poradenského zařízení, psychoterapeutického centra i neziskových organizací, které se věnují klientům s psychickými problémy, ale i cíleně středoškolákům a jejich učitelům. 


Celý text a možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.