Děti by se do škol mohly vrátit za týden, 18. listopadu, řekl Babiš

středa 11. listopadu 2020 ·

Pokud se bude epidemie koronaviru vyvíjet jako doposud, mohly by se děti vrátit do školních lavic už 18. listopadu, řekl premiér Andrej Babiš pro ČT. Původně se žáci měli vrátit už druhého listopadu, epidemiologická situace to však neumožnila. Ze všech typů škol jsou v současnosti v provozu pouze mateřské. Tisková konference ministrů zdravotnictví a školství k otevření škol začíná ve 13:15. Informuje iDNES. 
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Ivo řekl(a)...
11. listopadu 2020 v 12:07  

...a nechat si "vylikvidovat" učitele seniory na I stupni, dobrý!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.