Střední školy se zavírají plošně, na druhém stupni se budou třídy ve škole střídat

čtvrtek 8. října 2020 ·

Střední školy budou od příštího zavřeny plošně. Na druhém stupni základních škol se budou třídy v přítomnosti ve škole střídat. První stupeň, školní družiny i mateřské školy budou fungovat normálně. Roman Prymula a Robert Plaga představili nová restriktivní opatření v boji proti pandemii na tiskové konferenci po jednání vlády. Tiskovou konferenci můžete sledovat zde 
Zprávu iDNES naleznete zde 
Zprávu Aktuálně naleznete zde

2 komentářů:

h.o.p. řekl(a)...
8. října 2020 v 19:44  

Nějak mi uniká smysl toho, že vyšší gymnázium je a bude zavřené, druhý stupeň ZŠ bude vyučovat střídavě, ale nižší víceleté gymnázium pojede beze změny.

Eva Adamová řekl(a)...
8. října 2020 v 20:02  

Opatření, kdy na naší škole budou doma dvě třídy z devíti a na škole v Praze, která je vybrakovaná osmiletými gymply, budou doma čtyři třídy z 28, vůbec nic nevyřeší.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.