Úspěch bude, když zůstane otevřený první stupeň, říká infektolog Stejskal

čtvrtek 8. října 2020 ·

Češi by se měli připravit na uzavírání škol a společenskou izolaci, takzvaný lockdown. Půjde o důsledek stále stoupajících počtů nově nakažených koronavirem v republice, řekl v pořadu Interview televize CNN Prima News infektolog František Stejskal z Kliniky infekčních nemocí 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Nemocnice Na Bulovce v Praze. Informuje iDNES. 


„Domnívám se, že bude nutné zavřít školy a bude úspěch, jestli budeme moci nechat otevřené alespoň první stupně základních škol,“ pravil jasně Stejskal. 


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.