Debata Deníku a UK v pondělí 19. října: Jak se vyrovnat s koronavirovými omezeními ve vzdělání

pondělí 19. října 2020 ·

Jednou z koronavirem nejvíce zasažených oblastí je vzdělávání. Školy, od základních po vysoké, byly postupně zavřeny a v minulých dnech už podruhé muselo celé školství přejít na distanční vzdělávání. Plán, jak vzdělávat v době koronaviru představí webinář, který proběhne v pondělí od 16 do 17 hodin. Webinář je součástí cyklu přednášek Deníku a Univerzity Karlovy „Česko! A jak dál?“. Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.