Praha rozšiřuje nošení roušek. Povinné budou v obchodech a ve školách

pátek 4. září 2020 ·

Pražská hygienička Zděnka Jágrová v pátek odpoledne oznámila, že se od středy rozšíří povinnost nosit roušky v obchodech a nákupních centrech, od pondělí 14. září pak budou ochranné pomůcky povinné také ve společných prostorách škol. Od středy také začne platit zákaz provozu nočních barů od půlnoci do šesti ráno. Informuje iDNES.

Celý text naleznete zde 
Tiskovou konferenci můžete sledovat zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.