Ministerstvo zdravotnictví stanovilo postup pro zavírání škol kvůli covidu-19

sobota 5. září 2020 ·

Hygienici by měli zavírat školy v případě, že v nich onemocní covidem-19 nebo má povinnou karanténu více než 30 procent učitelů a žáků. Pokud je škola ve více budovách, omezení jejího provozu by mohla být i jen částečná. Vyplývá to metodiky ministerstva zdravotnictví, kterou zpracovalo s ministerstvem školství a která začne platit od pondělí. ČTK o tom informovala mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová.
Celý text naleznete zde

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
5. září 2020 v 9:45  

"Není těch 30% špatně, dobře je snad 130%."

Jsem zvědavý na to, jak se bude dělat suplování na 2.stupni ZŠ a SŠ při 30% nepřítomnosti učitelů.

Ivo řekl(a)...
5. září 2020 v 10:52  

30% učitelů (A) 30 % žáků
Spojka "A" podmiňuje obojí, tedy ne jenom 30 % učitelů (spojka OR - NEBO)

Takže když půjde na marodku a karanténu 30 % učitelů a pouhé 1-29 % žáků, škola se nezavře a ostatní "PŘEŽIVŠÍ" KANTOŘI SE ZBLÁZNÍ ZE SUPLŮ.

ŘEKL JSEM TO DOBŘE, NEBO NE???!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.