Kladenské sportovní gymnázium školní rok nezahájí – všichni učitelé jsou v karanténě. V karanténě jsou i učitelé v Pečkách

pátek 28. srpna 2020 ·

„Z důvodu karantény celého pedagogického sboru, která byla nařízena dne 27. 8. 2020 KHS, není možné zahájit školní rok tak, jak bylo plánováno (1. 9. 2020). Předpokládaný termín nástupu žáků do školy je předběžně 10. 9. 2020 (vše se bude odvíjet podle aktuální epidemiologické situace),“ píše se na webu kladenského sportovního gymnázia. Podle informací iDNES je v karanténě všech 54 učitelů gymnázia. Pozitivní test na covid-19 měl sice jen jeden z nich, ale ostatní s ním byli v kontaktu.
Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.