On-line konference „Strategie 2030+“. (Dotazy je možné pokládat už nyní)

neděle 21. června 2020 ·

Ve dnech 23.-25.6. se uskuteční on-line konference, v rámci které bude představen návrh textu Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+ a proběhnout kulaté stoly s odborníky k jednotlivým implementačním kartám pro období 2020-2023. Konference bude přenášena on-line na YouTube kanálu MŠMT a sledující budou moci klást své dotazy prostřednictvím chatu. Dotazy je možné klást na YouTube kanálu již nyní, před zahájením konference.Program konference a odkazy na on-line vysílání: 

Úterý 23.6. 

10h – Představení Strategie 2030+ 
14h – Podpora předškolního vzdělávání 

Středa 24.6.  

10h – Revize RVP ZV a systém metodické podpory 
14h – Podpora a řízení škol 

Čtvrtek 25.6. 

10h – Inovace oborové soustavy 
14h – Zvýšení kvality vzdělávání ve strukturálně postižených regionech


Pracovní verzi textu Strategie 2030+ naleznete zde

4 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
21. června 2020 v 19:26  

Kdo a proč by se měl, kromě aktivistů a různých fondočerpačů, k tomu aktivistickému dokumentu vyjadřovat?

JAKÉ JSOU VÝSLEDKY PLAGOVA AKTIVISMU?

Kdo nevěří důvodnosti výše uvedeného názoru, nechť se podívá na neuvěřitelně tristní výsledek Plagovy "státní" "Strategie vzdělávání 2030+" třeba tady:

Edu2030+
Stránka
To se mi líbí
1,4 tis. se to líbí


https://www.facebook.com/Edu2030plus/.

Tohle je stav z konce března 2020

V Česku je tuším cca 7000 škol s cca 140 tis. učiteli. Ministerské stránky stojí podle mne "za starou bačkoru". Facebook mají téměř všichni, a přesto tam ty podle mne alibistické "grantožroutsko aktivistické kompetenčně konstruktivistické bláboly" sledují jen necelé dva tisíce lidí. I Pepek Vyskoč, kdyby si udělal stránku, by možná měl větší sledovanost...

http://www.ceskaskola.cz/2020/03/robert-plaga-zvladnout-to-muzeme-jen.html

A jaký stav je tam dnes?

1 678 lidem se to líbí...


J.Týř

tyrjir řekl(a)...
21. června 2020 v 19:35  

Pane Komárku, mohl byste, prosím, zařídit přímý přenos s té OL konference v České škole nebo alespoň publikovat účast a výsledky té akce? Možná by to dnešní "zonlineizovanní" učitelé docela uvítali.

mirek vaněk řekl(a)...
21. června 2020 v 21:10  

Já bych se zeptal.

Jak byly vypořádány připomínky k předběžnému návrhu strategie. Kde to lze nalézt.

Jak široká byla oponentní skupina z uznávaných školských odborníků, která návrh připomínkovala a kdo byl jejím členem?

Pokud taková skupina neexistuje, proč?

Unknown řekl(a)...
22. června 2020 v 19:49  

Tibor Hájek:
Skvěle načasované představení strategie a možnost diskuze: v pracovní době učitelů i značné části rodičů. V době, kdy jsou všichni tak unavení, že už nemají sílu na nic on-line. Dobrá taktika.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.