Rozcestnik.NIDV.cz: Rozcestník pro pedagogické pracovníky

pátek 29. ledna 2016 ·

Národní institut pro další vzdělávání spustil na svých stránkách Rozcestník pro pedagogické pracovníky. Jedná se o on-line nástroj určený široké pedagogické veřejnosti dovolující rychlou orientaci v nejčastěji vyhledávaných informacích o vzdělávání v ČR.

Pravidelně aktualizované odkazy na zdroje jsou řazeny do osmi základních kategorií (Vzdělávání a ČR, Vzdělávání a EU, Školská legislativa, Další vzdělávání pedagogických pracovníků, Strategické a koncepční materiály, Asociace, unie a spolky, Nakladatelství a vydavatelství, Výzkumy, šetření a data).

Rozcestník je určen každému, kdo se potřebuje rychle zorientovat v záplavě mnohdy nepřesných, často se dublujících, či vzájemně protikladných informacích např. v oblasti legislativy. Jednotliví uživatelé mají také možnost zasílat přímou zpětnou vazbu správcům aplikace a pomoci tak zpřesňovat jeho obsah.

Startovní verze Rozcestníku je od ledna 2016 dostupná na adreserozcestnik.nidv.cz.


Přiznáme se, že přípravě nového webu, který je vytvářen vedle webu MŠMT.cz a stále přežívajícího portálu EDU.cz, příliš nerozumíme. Pokusíme se zjistit od odpovědných pracovníků více.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.