Třetina ZŠ může mít potíže se zajištěním školních skupin. Polovina ředitelů by školy raději neotevřela

čtvrtek 23. dubna 2020 ·

Přibližně třetina základních škol by mohla mít velké problémy se zajištěním školních skupin, které by na prvním stupni mohly fungovat od 25. května. Víc než polovina škol by to měla zvládnout bez větších potíží. Zhruba polovina ředitelů by je ale raději do konce června už vůbec neotevřela. Hlavní problémy vidí v zajištění hygienických podmínek ve školách nebo učitelů. Vyplývá to z ankety, kterou mezi 146 školami udělala Asociace ředitelů základních škol. O výsledcích ankety ČTK informoval šéf asociace Michal Černý.
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...
23. dubna 2020 v 15:08  

Ten vzorek je opravdu velmi malý, když je v ČR cca 4 000 základních škol. Nedá se z něj nic vyvozovat. Navíc stále nejsou známé konkrétní podmínky MŠMT...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.