Většina škol by neměla mít problémy s výukou na dálku

neděle 15. března 2020 ·

Většina škol v Praze zřejmě nebude mít velké problémy s nastavením pravidel pro výuku dětí na dálku. Už před přerušením výuky ve školách ke komunikaci s dětmi a rodiči používaly zpravidla elektronické systémy. V některých případech budou muset dořešit, jak pracovat s žáky, kteří doma nemají k dispozici počítač. Zajištění výuky nejmladších školáků pak bude záležet hlavně na zapojení rodičů. Největší problémy se dají očekávat v sociálně vyloučených lokalitách. ČTK to řekl předseda Asociace ředitelů základních škol Michal Černý.
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Josef Soukal řekl(a)...
15. března 2020 v 7:41  

https://www.ascestinaru.cz/hynek-kratky-vyuka-po-internetu-vyzva-a-problem/

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.