Odklad zkoušek žáky asi nemine. Kvůli stavu nouze jsou ohroženy přijímačky, maturity i zápisy prvňáčků

neděle 15. března 2020 ·

Přijímací zkoušky na střední školy ani maturity se po čtvrtečním vyhlášení nouzového stavu pravděpodobně nestihnou v plánovaném termínu. Ministerstvo školství včera na dotaz Lidových novin uvedlo, že veřejnosti poskytne aktuální informace příští týden. „Všechny přípravné práce na zajištění jednotných přijímaček a maturit probíhají podle standardního harmonogramu,“ uvedl těsně před vyhlášením nouzového stavu ministr školství Robert Plaga (ANO).
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.