Vernisáž výstavy KOMenský v KOMiksu

středa 15. ledna 2020 ·

MŠMT spolu s Národním pedagogickým muzeem a knihovnou J.A. Komenského pořádá výstavu KOMenský v KOMiksu. Akci uspořádali ve spolupráci s organizací UNESCO v rámci oslav 350. výročí úmrtí Jana Amose Komenského. Výstava provede návštěvníky hlavními životními událostmi tohoto Učitele národů zajímavou komiksovou formou. Vernisáže se zúčastní i tvůrčí tým výstavy včetně spisovatele a organizátora výstavy Jiřího W. Procházky, spisovatelky Kláry Smolíkové, kreslíře komiksu Lukáše Fibricha a dalších.Vernisáž se koná ve čtvrtek 30. ledna 2020 v NPK v Praze


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.