Výzva: 30 středních škol získá asistenty/ asistentky z Ameriky. Uzávěrka 31. prosince

pátek 29. listopadu 2019 ·

Fulbrightova komise v Praze vypisuje výzvu pro 30 středních škol ze všech regionů ČR, na kterých bude od září 2020 pomáhat s výukou angličtiny 30 mladých Američanů a Američanek, kteří absolvovali studium na prestižních amerických univerzitách. Asistenti a asistentky jsou po dobu celého školního roku finančně zajištěni Fulbrightovým stipendiem, a škole tak nevznikají žádné finanční náklady navíc.Fulbrightův program asistentů a asistentek ve výuce angličtiny běží již přes deset let. Asistujících bylo zpočátku jen několik, nyní však jejich počet narostl až na 31. Stipendisté a stipendistky působí na průmyslových, zdravotnických, zemědělských, obchodních, uměleckých, lesnických školách i na gymnáziích. 

Pro velký zájem ze strany škol Fulbrightova komise zatím asistující přidělovala na školy, které je v minulosti ještě neměly, nyní se však mohou hlásit i školy, které se tohoto programu již účastnily, a sice ve školním roce 2016/2017 nebo dříve.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.