Podněty k materiálu: Hlavní směry vzdělávací politiky ČR 2030+

úterý 12. listopadu 2019 ·

Dokument Hlavní směry vzdělávací politiky 2030+ byl zveřejněn 4. 11. 2019 a následně představen na konferenci v Praze dne 7. 11. 2019. Od pondělí 11. 11. 2019 do 31. 12. 2019 je možné prostřednictvím on-line formuláře posílat podněty, komentáře a připomínky k dokumentu.Další informace naleznete zde

2 komentářů:

Ivo řekl(a)...
12. listopadu 2019 v 6:11  

Celý tento "kinoteátr" je absolutně k ničemu bez učitelů, kterých rok co rok ubývá...

Lenka Pokorná řekl(a)...
12. listopadu 2019 v 19:23  

A existují i nějaké jiné směry vzdělávací politiky než ty hlavní? To jako, že bych se jimi vydala.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.