Ke stávce se zatím přihlásila v regionech jen menšina škol

úterý 5. listopadu 2019 ·

Jen menšina škol zatím v regionech oznámila, že se ve středu připojí ke stávce kvůli platům učitelů. Ze škol, které stávku podpoří, navíc asi bude jen malá část zcela uzavřena. Vyplývá to z vyjádření krajských organizací školských odborů či místních samospráv. Předseda školských odborů František Dobšík ČTK řekl, že budou znát přesné počty zavřených škol až ve středu dopoledne. Ministr školství Robert Plaga (ANO) prohlásil, že stávka nebude tak masová, jak uváděly odbory. Místopředsedkyně školských odborů Markéta Seidlová v pondělí řekla, že se ke stávce hlásí více než polovina škol. Zástupci školských organizací označily vyhlášení stávky za nepovedené či nesmyslné.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.