Kvůli stávce učitelů dnes zůstane část škol zavřená. Kolik jich bude stále není jasné

středa 6. listopadu 2019 ·

Kvůli stávce učitelů zůstane dnes uzavřena část škol a některé budou mít omezený provoz. Učitelé budou protestovat, protože jsou nespokojeni s výsledky vyjednávání o růstu svých platů. Kolik pedagogů se do stávky zapojí a kolik škol se neotevře, školské odbory předem neupřesnily. V pondělí deklarovaly, že se k ní hlásí kolem 6000 škol, tedy asi polovina všech. Přesný počet stávkujících by měly sdělit dnes dopoledne. Ke stávce se dnes opět vyjádří i ministr školství Robert Plaga (ANO), který ji již dříve označil za zbytečnou. Informuje ČTK.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.