On-line akce na Metodickém portálu RVP.CZ v září 2019

pondělí 2. září 2019 ·

5. 9. 2019, Asistent pedagoga v MŠ – podpora dítěte v MŠ, stimulace rozvoje Zkušená lektorka Helena Kumperová připomene základní povinnostmi asistenta pedagoga v mateřské škole.

18. 9. 2019, Škola bez poražených I. Respektující komunikace je pro mě základním stavebním kamenem jakýchkoliv aktivit ve škole a nejen v ní, říká učitelka 1. stupně ZŠ a lektorka kurzu Škola bez poražených Mgr. Kateřina Vrtišková.

25. 9. 2019, Komunikace rodina–škola (od 16:00) Považujete komunikaci mezi školou (učitelem) a rodinou (rodičem) za jeden ze základních stavebních kamenů úspěšné výuky? Jana Mrázková pomůže rozklíčovat případné komplikace.

26. 9. 2019, I když nejsem jazykář, mohu učit metodou CLIL Praktické ukázky pro výuku na 1. i 2. stupni ZŠ připravila PhDr. Petra Vallin, Ph.D., metodička a lektorka školení CLIL napříč institucemi i republikou.


Zdroj: Tisková zpráva NÚV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.