On-line seminář 20.9.: Khan Academy v češtině: Využití nástrojů nového webu

středa 19. září 2018 ·

Kam se posunu projekt Khan Academy a co nového nabízí českým učitelům? Cíle setkání: Seznámit pedagogy s novou platformou Khan Academy Czech https://cs.khanacademy.org, která byla sputěna v letošním červnu. Vysvětlit rozdíl mezi dvěma stávajícími platformami Khanova škola a Khan Academy Czech. Představit možné nástroje této platformy, které učitelé mohou využít ve výuce. Seznámit pedagogy s technikou natáčení výukových videí.


Setkání je určeno

• učitelům prvního i druhého stupně základních škol, učitelům středních škol,
• vedení škol,
• rodičům, kteří se chtějí seznámit s Khan Academy.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 20. 9. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Program setkání:

1. Představení projektu Khan Academy,
2. představení nové české jazykové verze Khan Academy Czech (https://cs.khanacademy.org),
3. možnosti využití platformy pro učitele (jak vytvořit třídu, jak žákům zadávat úkoly prostřednicvím Khan Academy, jak sledovat pokroky žáků),
4. inspirace a návod pro tvorbu vlastních výukových videí.   


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.