Prázdninová škola podnikání

pátek 8. června 2018 ·

Prázdninová škola podnikání je podle organizátorů „akce ušitá na míru středoškolákům a vysokoškolákům. Krom podnikání se budeme věnovat i osobnímu rozvoji. Akce bude zážitková a sedět v lavicích rozhodně nebudeme. Věříme, že pro vás akce bude přínosná, zábavná a inspirativní. Můžete se těšit na workshopy, diskuze s mladými podnikateli, zážitkové hry a přednášky zkušených lektorů JIC.“

Proč se přihlásit?

• Zjistíte, co všechno podnikání obnáší.
• Naučíte se, jak přijít s tím správným podnikatelským nápadem nebo si svůj nápad ověříte.
• Dozvíte se od zkušených podnikatelů, jaké byly jejich začátky.
• Poznáte lépe sami sebe, své silné stránky a talenty.
• Potkáte se s partou dalších podobně smýšlejících mladých lidí.
• Zažijete intenzivní týden plný nových podnětů, motivace a inspirace.

Termín: 9. – 13. července 2018 v Brně
Cena: 500 Kč

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.