Evropskou jazykovou cenu Label 2018 získalo osm českých projektů

pátek 29. června 2018 ·

V rámci Evropské jazykové ceny Label byly letos oceněny projekty zaměřené na inkluzivní přístup k jazykovému vzdělávání, výuku jazyků prostřednictvím zahraničních výměn, rozvoj spolupráce v příhraničních regionech a cizí jazyky jako součást celoživotního vzdělávání.

Tato aktivita je součástí celoevropského programu Erasmus+ a v České republice ji ve spolupráci s MŠMT každoročně připravuje Dům zahraniční spolupráce.

Odborná porota složená ze zástupců MŠMT, jazykových institutů a DZS vybírala z celkem čtyřiceti přihlášených projektů. Zástupcům projektů předaly ocenění náměstkyně pro řízení sekce legislativy a mezinárodních vztahů MŠMT Dana Prudíková a ředitelka Domu zahraniční spolupráce Dana Petrová.

Informace o oceněných projektech naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.