Konference: Lidskost ve světě médií – Výzvy výchovy v digitálním věku

středa 2. května 2018 ·

Asociace waldorfských škol zve k poslechu přednášek a k panelové diskusi k aktuálnímu pedagogickému tématu aspektů školy v digitálním věku. Rozhodující otázkou tohoto pedagogického impulsu je: „Jak se člověk stane kompetentním ve vztahu k médiím ?“


termín: 10. května 2018

místo konání: Modrá posluchárna FF UK, Celetná ul. 20, 110 00 Praha 1

přednášející:

Clara Aerts (Belgie) - „Ranné dětství jako lidský kompas pro digitální věk“

Douglas Gerwin, Ph.D. (USA) - „Úzkost jako tsunami duše: chceš-li se zachránit před utonutím, hledej vyšší podstatu.“

Dr. Ing. Richard Landl (Německo) - „Vyvíjející se člověk a nové kvality vzdělávání pro neznámou budoucnost“

PhDr. Václav Mertin (ČR) - "Výchovné přístupy ve 21. století"

Prof. PhDr. Tomáš Zdražil (Německo) - „Vzdělávání v digitálním světě z pohledu waldorfské pedagogiky“

Přihlásit se je možné do 7. května

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.