Konference: Kniha je nejmocnější zbraní národa

středa 2. května 2018 ·

Celodenní konference na téma čtenářské gramotnosti žáků a mládeže se uskuteční 5. června 2018. Inspirováni Karlem Čapkem ji pořadatelé nazvali Kniha je nejmocnější zbraní národa. Na konferenci vystoupí: Jaroslav Císař (šéfredaktor časopisu Čtenář), Zuzana Říhová (vedoucí katedry české literatury na Oxfordské univerzitě v letech 2014 – 2017), Sandra Vebrová Fialová (scenáristka a spisovatelka literatury pro děti) a Ivana Myšková (prozaička nominovaná na ocenění Magnesia Litera).

V závěrečné části programu se uskuteční čtyři paralelní workshopy pro učitele s aktivitami na podporu čtenářství u žáků. Dva budou určeny vyučujícím anglického jazyka a dva vyučujícím českého jazyka a literatury.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.