Ukliďme svět, ukliďme Česko

středa 7. března 2018 ·

Do celorepublikové dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko se vloni zapojilo na 450 škol a téměř 100 tisíc lidí po celé ČR. Letošní jarní kolo se odehrává kolem 7. dubna - termín si ovšem účastníci mohou zvolit dle vlastních možností. Organizátoři navíc nabízejí „model jednoduché, efektivní a praktické výuky (nejen) o odpadech, který se dá univerzálně zapojit do studijního plánu EVVO na každé škole“.Pro školy pořadatelé vyhlašují také soutěž, ve které lze vyhrát celodenní výlet na přírodovědně zajímavé lokality nebo další zajímavé ceny. Úkolem žáků bude vytvořit komiks na motivy proběhlého úklidu ve formátu A1 a poslat jeho kvalitní fotografii pořadatelům. Vítěze vybere odborná porota.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.