On-line seminář 8.3.: Regionální učebnice a místně ukotvené učení

středa 7. března 2018 ·

Mezi cíle setkání patří: Seznámit účastníky semináře s významem místně ukotveného učení a regionálních učebnic. Motivovat kolegy, aby učili o místně a s využitím místa (historie, přírody, reálií). Podívat se společně na principy tvorby regionálních učebnic, jak vytvořit tým, jak sehnat peníze, s kým spolupracovat.

Komu je setkání určeno:

• učitelům prvního i druhého stupně základních škol a učitelům všech typů středních škol,
• vedení škol, pracovníkům úřadů, knihovnám…

Program:

• Co je místě ukotvené učení
• Vymezení místa – regionu
• Principy tvorby, aneb co je a co není regionální učebnice
• Zkušenosti z praxe
• Autorský tým, financování, práce s učebnicí

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 8. 3. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ. Akce je součástí Týdne otevřeného vzdělávání 2018.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.