Kulatý stůl SKAV a EDUin: Co nám říkají audity vzdělávacího systému o budoucnosti našich dětí?

pondělí 19. března 2018 ·

Kulatý stůl se bude zabývat těmito tématy: Na co nás upozorňuje nový audit vzdělávacího systému? Co v auditu chybí? Jak se musí změnit řízení vzdělávací politiky, aby se trend začal zlepšovat? Jak naložit s výsledky auditu, aby se dostaly více do povědomí veřejnosti, a podnítit celospolečenskou debatu? Audit vzdělávacího systému v ČR 2017

Potvrzení účastníci panelové diskuze:

• Oldřich Botlík / Kalibro
• David Greger / Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání, Pedagogická fakulta UK
• Jaroslav Jirásko / ZŠ Lázně Bělohrad, Asociace ředitelů ZŠ
• Bohumil Kartous / EDUin
• zástupce MŠMT v jednání

Kulatý stůl proběhne 22. března 2018, od 14 do 16 hodin na Pedagogické fakultě UK v Praze

Audit vzdělávacího systému ČR je ke stažení zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.