Konference Úspěch pro každého žáka 2018: Co (ne)víme o člověku

pondělí 19. března 2018 ·

Konference Úspěch pro každého žáka se bude zabývat mimo jiné těmito tématy: Náhled na člověka a jeho učení ve světle soudobých poznatků. Jak ve vzdělávání naložit s tím, co nového víme o člověku? Jak posílit dopad aktuálních poznatků o člověku na učení dětí? Co je třeba z hlediska současných poznatků zohlednit při vzdělávání dětí, abychom mohli dosáhnout úspěchu pro každého žáka.


Konference proběhne 24. dubna v centru DOX.Program a další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.