Konference „Jak se žije malotřídkám 2018“

pondělí 26. března 2018 ·

Odborná konference pro malotřídní školy navazuje na předchozí dva ročníky a potvrzuje důležitost malotřídních škol ve vzdělávacím systému. Programem účastníky provede Václav Trojan, vedoucí Centra školského managementu PedF UK.


Již tradičně se zaměříme na legislativní změny, které mají dopad do života malotřídní školy, a to jak z oblasti školské legislativy (Monika Puškinová), tak z oblasti pracovněprávní (David Borovec). Posvítíme si na GDPR (Alice Frýbová, AK Holubová s.r.o.). Pozornost si zaslouží téma komunikace školy s rodiči (Miroslav Hřebecký). Věnovat se budeme problematice asistentů pedagoga (Jitka Kendíková). A to není zdaleka vše…

Prostor budou mít také vaše konkrétní dotazy.

Kdy? 5. 4. 2018 od 9:30 do 15:00 hodin

Kde? Jednací sál Magistrátu hlavního města Prahy

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.