Konference Vzdělání pro budoucnost

neděle 25. února 2018 ·

Mensa ČR, Svět vzdělání, Národní institut pro další vzdělávání a Nakladatelství Fraus společně pořádají konferenci Vzdělání pro budoucnost, která proběhne ve dnech pátek 2. 3. 2018 a sobota 3. 3. 2018 v Praze.

Účastníci konference se v paralelních sekcích formou přednášek a workshopů obeznámí s inovativními metodami ve vzdělávání, a to ve třech tematických pilířích:

• Rozvoj nadání dětí – jak v dětech objevit jejich potenciál a jak jej rozvíjet.
• Efektivní vzdělávání žáků – konstruktivismus, projektové učení, práce s motivací, komunikace s rodiči a mnoho dalších témat.
• Digitální vzdělávání – jak děti připravit na průmysl 4.0 a svět, který bude za 20 let vypadat úplně jinak.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.