Kulatý stůl SKAV a EDUin: Co plánují politické strany pro oblast školství po volbách?

pondělí 25. září 2017 ·

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky: Jaké trendy v českém školství považujete za pozitivní a chtěli byste na nich stavět i do budoucna? A proč? Jak chcete zlepšit vzdělávání dětí a mladých lidí v ČR? Jaký postoj zaujímáte například ke státní maturitě, jednotným osnovám, povinné školní docházce, jednotným přijímacím zkouškám na střední školy, k soukromým a alternativním školám? Co si myslíte, že je potřeba v nastavení českého školství změnit? Plánujete změnit nebo zavést nějaké zákony? A proč? Do jakých oblastí v tomto rezortu plánuje vaše strana navýšit investice? Odkud na to chcete získat finanční prostředky? Jak pro své plány získáte podporu škol, rodičů a širší veřejnosti, aby měly dlouhodobý dopad?

Potvrzení účastníci panelové diskuze:

• Václav Fořtík / Piráti
• Petr Gazdík / STAN
• Václav Klaus ml. / ODS
• Marta Semelová / KSČM
• František Vácha / TOP09
• Kateřina Valachová / ČSSD

Diskuse se koná 5. října 2017, 14–16 h v Pražském kreativním centru, Staroměstské nám. 4/1, Praha 1

Moderuje: Tomáš Feřtek / EDUin

5 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
25. září 2017 16:43  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
tyrjir řekl(a)...
25. září 2017 16:51  

Takzvaní Idealísté a Mladí sociální demokrati z ČSSD svou účast na letošní PraguePride označili i jako součást péče o rodinu. Teď, myslím, i vláda jako celek udělala krok k "nové rodinné politice" a k větší pestrosti třídních schůzek s rodiči.

J.Týř

tyrjir řekl(a)...
25. září 2017 19:45  

A maže, a maže, a maže.

tyrjir řekl(a)...
25. září 2017 19:49  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
tyrjir řekl(a)...
26. září 2017 1:34  

A maže, a maže, a maže.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.