Doučování se proměňuje: Agentury nabízejí lektory „do domu“, kteří s rodinou bydlí

úterý 11. července 2017 ·

Doučování se proměňuje, popisuje deník The Telegraph. Zatímco ještě nedávno sestávalo většinou z pár hodin po škole nebo o víkendu, rostoucí tlak v boji o vysněnou univerzitu trend změnil a agentury se přizpůsobují – nabízí lektory „do domu“, kteří se studentem (a jeho rodinou) žijí. Informuje server scio.cz.


Už dříve byli v nabídce prázdninoví doučovatelé, kteří až několik týdnů cestovali s rodinou na dovolenou a vzdělávali děti u moře nebo na svazích sjezdovek. Londýnská agentura Tutor House posunula lektorování ještě dál a nabízí nyní učitele do domu (nebo kamkoli) na celé prázdniny.

Nabídka začíná na ceně 1 500 liber za týden, který zahrnuje po šest dnů pětihodinové lekce, rodiče ale samozřejmě mohou požadovat více či méně hodin a upravit si cenu. Podle ředitele jde o reakci na rostoucí poptávku pramenící ze strachu a tlaku ze škol.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.