Petr Honzejk: Pokus o předpověď české politiky na následující dny. Zeman Babiše nakonec odvolá, skončí i Valachová

úterý 9. května 2017 ·

„Předpovídat cokoliv v české politice je riskantní, ale občas není od věci to zkusit. Takže tady je pět předpovědí pro následující dny. Vše však může být nakonec úplně jinak,“ píše Petr Honzejk v komentáři pro Hospodářské noviny. Jednou z jeho předpovědí je, že ve vládě skončí Kateřina Valachová.

Honzejk píše:

Petr Honzejk (twitter.com)
Na ministerstvu školství se odehrávala kauza se zneužíváním sportovních dotací, a i když do případu není Valachová osobně zapletená, je obviněna její náměstkyně, takže politická odpovědnost ministryně je nevyvratitelná.

Pokud Bohuslav Sobotka chce, aby byl jeho boj za odstranění Babiše z vlády důvěryhodný, musí ministryni obětovat (pokud tedy v nejbližších dnech neodstoupí sama, což by bylo pro ČSSD samozřejmě nejlepší).Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.