Diskuse: Inkluzivní vzdělávání – zkušenosti ze zahraničí

neděle 12. února 2017 ·

Český klub absolventů IVLP (International Visitor Leadership Program) pořádá diskuzi o inkluzivním vzdělávání Romů s poradkyní ministryně školství Monikou Šimůnkovou, organizátorem romských komunit Miroslavem Klempárem, ředitelkou IQ Roma Servis Katarínou Klamkovou a koordinátorkou projektů Romské iniciativy Otevřená společnost Magdalenou Karvayovou. Panelisté jsou absolventy projektů IVLP v USA. Podělí se o své zkušenosti z programů a nabídnou různé pohledy na problematiku inkluzivního vzdělávání.

Do diskuze budou pozváni odborníci z kateder inkluzivního vzdělávání pedagogických fakult a Karin Marques, která se v Nadaci Open Society Fund Praha zabývá inkluzivním vzděláváním. Diskuzi bude moderovat mluvčí ministryně školství Jarmila Balážová, která je absolventkou IVLP.

Program bude v češtině.

Kdy: středa 22. února 2017 ve 14:00
Kde: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1 – Malá Strana

1 komentářů:

m vanek řekl(a)...
12. února 2017 10:27  

Mě by zajímaly zkušenosti v ČR! Jak prostý učitel všechno zvládá a jakou má reálnou podporu.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.