Vyhlášení soutěže Cena pro učitele němčiny 2017

čtvrtek 12. ledna 2017 ·

Také v letošním školním roce vyhlašuje Goethe-Institut v Praze v rámci kampaně „Šprechtíme“ Cenu pro učitele němčiny (www.sprechtime.cz/deutschlehrerpreis). Ceny získají vyučující německého jazyka, kteří dokážou své žáky motivovat pro studium němčiny a prokážou tvůrčí přístup a kreativitu v projektech ve třídách, kde vyučují.

Pokud máte zájem získat pro svou třídu zajímavé finanční ohodnocení, přihlaste se do této již tradiční soutěže. Více informací najdete také na facebooku.


Zdroj: Tisková zpráva NIDV

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.