Konference „Globální témata v českých školách?“

pátek 30. září 2016 ·

Multikulturní centrum Praha pořádá 1. ročník minikonference Globální témata v českých školách? Konference se bude konat 3. listopadu od 9 do 13 hodin v Impact Hub Praha (Drtinova 10, Praha 5). Akce je zdarma a je určena učitelům, vedení škol a lektorům se zájmem o globální rozvojové vzdělávání.

Na programu konference jsou vystoupení pozvaných panelistů a workshopy. Účast přislíbili například náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys nebo učitelé základních škol, kteří mají se zaváděním globálních témat zkušenosti.


Podrobnosti naleznete zde

2 komentářů:

Vít Tomis řekl(a)...
30. září 2016 v 20:02  

Zdarma? Ale neříkejte...

Unknown řekl(a)...
1. října 2016 v 4:51  

Nových Sedm statečných zahrnuje černocha, indiána a Asiata. Bude tam ještě vozíčkář, autista, lesba a dement?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.