Přes miliardu korun z evropských fondů investovali do modernizace škol na jihozápadě Čech

pátek 26. srpna 2016 ·

Přes miliardu korun využily v uplynulých osmi letech z prostředků Evropské unie prostřednictvím regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad na svůj rozvoj základní, střední a odborné školy na jihozápadě Čech, informuje o tom dnešní vydání deníku Právo.

„V Jihočeském kraji se jednalo o 113 projektů za zhruba 554 miliónů korun a v plzeňském to bylo 87 v celkové výši téměř 687 miliónů korun,“ shrnul pro Právo Karel Hron, pověřený vedením Úřadu regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad.

Celý text naleznete v dnešním vydání deníku Právo

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.