14. 6.: Konference Školka hrou v praxi

pátek 10. června 2016 ·

Role učitele v současné společnosti, podpora rozvoje předškolního vzdělávání v České republice, reflexe potřeb dětí směrem k celoživotnímu vzdělávání a také výsledky pilotního projektu Školka hrou, to jsou hlavní témata konference na podporu předškolního vzdělávání v ČR Školka hrou v praxi, která se uskuteční pod záštitou poslankyně Vlasty Bohdalové, místopředsedkyně školského výboru PSP ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.


Kdy: úterý 14. června 2016 od 10 hod.
Kde: budova Poslanecké sněmovny, Sněmovní 1, Praha 1 – Malá Strana, 2. patro

Jde o zajímavou možnost dozvědět se více o nově zaváděných trendech a možnostech předškolního vzdělávání a také o Šablonách pro MŠ.

Těšíme se na vás.

Tým EDULAB

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.