Karel Klatovský: Windows aplikace (nejen) pro školství - 26. díl

středa 20. dubna 2016 ·

Další pokračování úspěšného a nejspíše nekonečného seriálu přináší čtveřici zajímavých vzdělávacích aplikací pro MS Windows 10.


Origami

Cena: Zdarma

Svět origami je jedinečný a zábavný. Pokud vás tato aktivita již pohltila, stáhněte si tuto aplikaci a podívejte se na desítky různých modelů, které ještě neznáte. A pokud jste origami ještě nezkoušeli, je toto aplikace přesně pro vás. Modely různých obtížností a druhů tu čekají jen na vaše šikovné ruce. Fun With Dots

Cena: Zdarma

V této hře na Vás čeká více jak 50 různých zvířat a tři různé obtížnosti spojování jednotlivých bodů, ze kterých vzniká výsledný obrázek. Jakmile se Vám podaří spojit všechny tečky, obrázek se nádherně vybarví a zobrazí se i zajímavosti o nakresleném zvířeti. BRIO World - Railway

Cena: 55 Kč

Téměř každému dítěti dokáží úsměv na tváři vykouzlit vláčky. Nákladní, dopravní, rychlíky, lokomotivy - koho by to nebavilo. V této hře, která graficky kopíruje známé dřevěné hračky najdete mnoho modelů, které můžete na svou trat umístit. Téměř neomezené možnosti zábavy nabízí tato hra, ve které kromě stavění drah máte ale ještě jednu skvělou příležitost - projet si v roli strojvedoucího vámi postavenou trať. iCircuit

Cena: 140 Kč, zkušební verze zdarma

Výuka fyziky bez rizika spálení součástek nebo úrazu? To je iCircuit. Simulátor elektronických obvodů je skvělá aplikace pro studenty, učitele či domácí kutily. Pracovat můžete s digitálními i analogovými obvody a najdete zde přes 30 prvků, které do nich můžete zapojit. 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.