E-kniha pro vás: Uplatnění absolventů škol na trhu práce - 2015

středa 20. dubna 2016 ·

Publikace obsahuje informace o vzdělanostní a oborové struktuře žáků SŠ a VOŠ, postavení mladých lidí na trhu práce v ČR a v EU, nezaměstnanosti absolventů škol a profesní struktuře pracovních sil a absolventů. Významnou oblast tvoří vyhodnocení rozsáhlého šetření žáků středních škol před ukončením studia zaměřeného na strategie, které chtějí využít při hledání pracovního uplatnění. Publikace nabízí kompaktní přehled informací, které jsou považovány za důležité pro volbu kariéry, povolání nebo další studijní dráhy.


Publikace vychází každoročně v rámci projektu VIP Kariéra II – KP, dále i v rámci jeho udržitelnosti, a přináší výsledky výzkumů z oblasti trhu práce a vzdělávání, které byly v Národním ústavu pro vzdělávání zpracovány v roce 2015.

Publikace ke stažení ve formátu PDF0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.