90’ ČT24: Boj o podobu školského zákona v senátu

čtvrtek 21. dubna 2016 ·

Hostem pořadu byl předseda sněmovního Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu Jiří Zlatuška.Záznam na webu České televize

1 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
21. dubna 2016 8:09  

Údaje o procentech HDP věnovaných rozpočtovému financování vzdělávání v různých státech (53. min) mohly být doplněny o další země a především mělo být myslím sděleno, jaký je průměr tohoto výdaje v zemích OECD. Tento průměr je v zemích OECD 5.3 %, přičemž 11 zemí dává na vzdělávání více než 6 % z HDP. Mohlo být řečeno i to, že co se týče poměru platů učitelů k ostatním podobně vzdělaným pracovníkům, je na tom Česko ze všech zemí nejhůře. J. Týř

Viz
http://www.msmt.cz/vzdelavani/skolstvi-v-cr/statistika-skolstvi/ceske-skolstvi-v-mezinarodnim-srovnani-1Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.