2. 3.: Nebojme se technologií ve výuce aneb inspirace on-line

úterý 1. března 2016 ·

V GEG Plzeň představí různé on-line nástroje, které je možné využít během výuky na různých typech škol: aplikaci Popplet (rychlá tvorba myšlenkových map s texty a obrázky), QR kódy ve výuce (a jak s nimi začít), Storyboard That (pro vytváření komiksových příběhů), Padlet (k vytváření virtuálních nástěnek) a Adobeslate (pro tvorbu prezentací).

Kdy: středa 2. 3. 2016 v 15:30 h.

Kde: Základní škola Martina Luthera, Školní nám. 1, 318 05 Plzeň
(tramvají č. 2, vystoupit na zastávce Přední Skvrňany). Mapa zde!

Společně představíme různé on-line nástroje, které je možné využít během výuky na různých typech škol:
  • Aplikace Popplet umožňuje velmi efektivně a rychle vytvořit myšlenkovou mapu s textem a obrázky. 
  • Chcete smysluplně a efektivně využívat QR kódy během vyučovacích hodin, ale nevíte jak začít?
  • Vyzkoušejte se svými žáky on-line nástroj Storyboard That pro vytváření komiksových příběhů
  • Padlet: on-line nástroj k vytváření virtuálních nástěnek 
  • Adobeslate: on-line nástroj pro tvorbu prezentací 
Vstup je zdarma, občerstvení připraveno.

Prosíme, registrujte se - zde!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.