Kurz Sociální sítě jako výzva pro výchovu a vzdělávání: uzávěrka přihlášek již 13. ledna!

úterý 12. ledna 2016 ·

Další běh kurzu začíná 16. ledna. Cílem kurzu Středisko mediální výchovy Teologické fakulty Jihočeské univerzity je poskytnout účastníkům mediální vzdělání se specializací na sociální sítě, které umožní pedagogům a vychovatelům vhodně vést žáky a účastníky zájmových programů k tomu, aby využívali sociální sítě uvědoměle, rozumně, kriticky, s vědomím rizik, k naplnění jejich potřeb a zájmů a s ohledem na úroveň jejich psychického vývoje.


Podrobnosti o kurzu naleznete na webu Střediska mediální výchovy.

Program kurzu ve dnech 16. 1., 23. 1., 30. 1., 6. 2., 13. 2.:

Přednášky (nepovinné)

  • Seznámení se s prostředím internetových sociálních sítí (150 min.) 
  • Základy vývojové psychologie v kontextu prostředí sociálních sítí (90 min.)
  • Základní etická dilemata na sociálních sítích (2 x 90 min.) 

Cvičení (povinná)

  • Praktická cvičení a metody při práci s dětmi (4 x 150 min.)
  • Závěrečná zkouška (90 min.).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.