Využití tabletu ve výuce jako podpora výuky - dotazník pro pedagogy, kteří učí na základních školách a všech formách středních škol

středa 30. prosince 2015 ·

Student bakalářského studia pedagogické fakulty Ostravské univerzity Roman Striš vás prosí o vyplnění krátkého dotazníku, jehož výsledky použije ve své bakalářské práci, která se zabývá mobilními dotykovými zařízeními a možnosti jejich využití ve pedagogem ve výuce. Vyplnění dotazníku vám nezabere více než dvě minuty a skládá se z maximálně sedmi otázek.
5 komentářů:

Unknown řekl(a)...
30. prosince 2015 v 8:09  

Doufám, že Vám to došlo.

Q. E. D. řekl(a)...
30. prosince 2015 v 13:48  

No, jsem dost rozpačitý z toho, jak málo student pedagogické fakulty ovládá svůj mateřský jazyk. :(

Pavel PEŠAT řekl(a)...
31. prosince 2015 v 15:24  

Co je prosím pěkné padesátiprocentní trida? A proč pravé padesátiprocentní? Proč ne třeba šedesátiprocentní?

Unknown řekl(a)...
31. prosince 2015 v 23:05  

No je to dotazník na bakalářskou práci. Nic extra. Jen student nepodchytil realitu školství. Tablety a chytré mobily mají žáci a ne učitelé. Takže škola žádné nepotřebuje a přesto se mohou ve výuce využívat. Problém je spíš v tom, jsou-li toho žáci schopni a jestli to je pro ně přínos.

tyrjir řekl(a)...
1. ledna 2016 v 3:07  
Tento komentář byl odstraněn autorem.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.