17.-27. 8.: Škola učitelů informatiky

pátek 29. května 2015 ·

Pravidelně pořádané Školy jsou určeny učitelům informatiky na středních školách. Konají se v posledních 14 dnech měsíce srpna na nějakém odlehlém místě (posledních šestnáct ročníků v Lipnici nad Sázavou).


V roce 2015 se bude k naší velké radosti konat již třiadvacátý běh Školy v termínu od 17. srpna do 27. srpna v Lipnici nad Sázavou.

Vzhledem k podpoře Matematicko-fyzikální fakulty se nám podařilo výrazně snížit školné. Podrobné informace na stránce Škola 2015.

Dlouhodobé zkušenosti ukázaly, že jsme schopni podstatnou měrou a velmi efektivně pomoci učitelům k získání resp. k udržení jejich odborné kompentence. Vzhledem k nesmírně rychlému rozvoji informatiky je to pro učitele bez podpory nesmírně obtížný úkol.

Škola získala pro léta 2012-2015 akreditaci v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků - DVPP -pod číslem 6500/2012-25-177, která usnadňuje školám financování účasti jejich učitelů na Škole učitelů informatiky.

Na stránce O Škole najdete obecnější informace o Škole učitelů informatiky,

na stránce Škola 2015 informace o letošním běhu,

na stránce Minulé běhy najdete něco málo o minulých bězích Školy včetně fotografií a skutečných rozvrhů několika posledních běhů.

1 komentářů:

Jindřich Zdráhal řekl(a)...
29. května 2015 v 8:28  

Byl jsem na předchozích dvou ročnících a byla to bomba. Letos z osobních důvodů nejedu, ale těším se na další ročník. Snad budu moct jet.
Pokud o této akci přemýšlíte, tak doporučuji jet.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.