31. 3.–2. 4.: Počítač ve škole 2015 - celostátní konference učitelů základních a středních škol - PROGRAM

středa 18. března 2015 ·

Zveme vás na 12. ročník konference Počítač ve škole na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Seznamte se s novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce. Přijďte se inspirovat, diskutovat, vzdělávat, pochlubit i pobavit. Čekají vás přednášky, praktické workshopy i prezentace firem, jejichž program nyní přinášíme.


Podrobné informace o tematickém zaměření konference najdete na webu konference v sekci Program.

Všechna důležitá data související s letošním ročníkem konference Počítač ve škole jsou na webu konference v sekci Termíny.

Jistě vás budou zajímat také informace o možnostech stravování a ubytování.

Jak se na konferenci dostanete, zjistíte v sekci Místo.

Na konferenci se můžete přihlásit v sekci Registrace pro učitele nebo Registrace pro firmy.

Program ke stažení.Leták ke stažení.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.