25. 2.: Webinář Výukové aplikace nejen pro tablety na portálu Scientix

pondělí 9. února 2015 ·

Na webináři lektorky předvedou, jak pomocí jednoduché aplikace vytvořit zábavný test. Odpovědi mohou žáci zaznamenávat pomocí svých tabletů či mobilních telefonů disponujících internetovým připojením nebo lze využít interaktivní tabuli. Také představí názorné aplikace z oblasti astronomie a samozřejmě samotný projekt Scientix. Všechny prezentované aplikace lze používat bezplatně.


Webinář se uskuteční ve středu 25. února 2015 od 20 do 21 hodin, určený je primárně pro učitele na ZŠ nebo odpovídajícím stupni víceletých gymnázií. Účast je zdarma, je však nutné se předem registrovat. K dispozici stačí jen počítač nebo tablet s připojením na internet. Workshop bude lektorovat Helena Lazarová (ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina; Scientix Deputy Ambassador) a Vladimíra Pavlicová (Dům zahraniční spolupráce).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.