6. 8.: EdmodoCon 2014

čtvrtek 24. července 2014 ·

EdmodoCon je on-line konference, kde učitelé sdílejí, inspirují se a předvádějí způsoby, jak používají Edmodo a další digitální nástroje ve třídě. Připojte se k nám 6. srpna a můžete objevovat nové přístupy k vaší třídě, najít zdroje pro vás a vaše žáky, a spojit se s globální komunitou pedagogů.

V loňském roce se zaregistovalo více než 27 tisíc pedagogů z celého světa a EdmodoCon 2014 slibuje, že bude větší a lepší. Nenechte si ho ujít a zaregistrujte se zdarma ještě dnes.

Program začíná 6. srpna 2014 od 16 hodin našeho času.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.