E-kniha pro vás: Vzácné rostliny Beskyd

středa 12. února 2014 ·

Novou, osmdesátistránkovou brožuru, ve které je představeno 64 vzácných rostlin v CHKO Beskydy, si nyní můžete stáhnout nebo prohlédnout v elektronické podobě.

V úvodních kapitolách brožury jsou popsány jednotlivé biotopy, kde rostliny můžete hledat. Celé to trochu vypadá jako atlas, ale atlas to není. Autoři vybrali 64 vzácných rostlin z CHKO Beskydy. U každé rostliny je mapka výskytu, krátký popis výskytu a vždycky nějaká zajímavost, kterou v obyčejném atlase nenajdete.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.